Przy zapisie do szkoły policealnej lub liceum ogólnokształcącego oferujemy w drodze losowania upominek z puli powitalnej. Do wyboru zniżki i bony do wybranych sieci sklepów oraz bilety do kin.
Nie zwlekaj liczba nagród jest ograniczona

W naszej ofercie znajduje się wiele kierunków, na których nauka jest bezpłatna.

Strona główna Faq

FAQ

Najczęściej zadawane pytania przez kandydatów i słuchaczy

Masz pytanie dotyczące nauki w KREATORZE? Zobacz, czy inni kandydaci i słuchacze nie mieli podobnego dylematu. Poniżej znajdziesz listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami. Pomocą służą też nasi pracownicy.1

Czy przy zapisie pobierane jest wpisowe?

KREATOR Edukacja nie pobiera przy zapisie wpisowego. Dotyczy to całej oferty kształcenia.

2

Nie mając matury, mogę zapisać się do szkoły policealnej?

Czytaj odpowiedź

Tak. Nie mając matury można zapisać się do szkoły policealnej. Warunkiem zapisu do szkoły policealnej jest udokumentowanie wykształcenia średniego a więc świadectwa ukończenia szkoły średniej; liceum ogólnokształcącego, liceum profilowanego, technikum. Przy zapisie przyjmujemy tylko świadectwo ukończenia szkoły średniej, nie przyjmujemy świadectwa maturalnego.

3

Na wszystkich kierunkach są obowiązkowe praktyki zawodowe?

Czytaj odpowiedź

Praktyki zawodowe obowiązują tylko w ofercie kształcenia w zawodach proponowanych w szkole o nazwie KREATOR Policealna Szkoła Kształcenia Zawodowego. Słuchacz ma możliwość załatwienia praktyki zawodowej samodzielnie lub za pośrednictwem sekretariatu szkoły. Szczegółowy program praktyki zawodowej wraz z liczbą godzin i wymaganym dziennikiem praktyk znajduje się w STREFIE SŁUCHACZA (www.kreatoredukacja.pl). Istnieje możliwość zwolnienia słuchacza z praktyki zawodowej. Szczegóły w sekretariacie szkoły lub na www.kreatoredukacja.pl w STREFIE SŁUCHACZA.

4

Czy inna osoba może odebrać za mnie dokumenty?

Czytaj odpowiedź

Inna osoba może odebrać dokumenty mając pisemne upoważnienie do ich odbioru. Dotyczy to następujących dokumentów: zaświadczenie, indeks, obowiązujące druki szkolne. W przypadku takich dokumentów jak: legitymacja szkolna, świadectwo ukończenia szkoły, świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie czy dyplom technika, dokumenty należy odebrać osobiście lub przedstawiając pisemne upoważnienie potwierdzone notarialnie. W szczególnych przypadkach decyzję o wydaniu dokumentów innej osobie bez pisemnego upoważnienia potwierdzonego notarialnie podejmuje dyrektor szkoły.

Zdobądź wykształcenie, zyskaj nowe kwalifikacje lub zmień zawód

Zapisz się
Mapa

KREATOR Edukacja Sp. z o.o.

ul. Drukarska 50
53-312 Wrocław

NIP: 8992770862
REGON: 362124954
Kontakt